Home

duva deltagare Hobart auktion lindshammar handmade skål vas låtsas Knulla Var

Bålskål. Lindshammar. | Auktion laholmsauktioner.se

SKÅLAR PÅ FOT, 6 st bland annat Lindshammar 1900-talets mitt/andra hälft. -  Bukowskis

ÖLGLAS, 3 st, Lindshammar. Glas - Bruksglas - Auctionet

Ljusstake Lindshammar, och vaser 2 st bla Sea - Eskilstunaauktionsverk

VAS, glas, signerad O. Toikka Nuutajärvi, samt SKÅL, ej signerad. -  Bukowskis

Fat Erik Höglund, karaff Hans Svensson, vas och skålar 2 st -  Eskilstunaauktionsverk

VASER 2 st och SKÅL, Bengt Edenfalk, Kosta och VAS, Gunnar Ander,  Lindshammar, 1980- resp 1960-tal. - Bukowskis

Vas Christer Sjögren Lindshammar glasbruk – Vintagebyrån

Se produkter som liknar Vas I blått glas, Lindshammar.. på Tradera  (615489054)

2 mindre skålar - Christer .. | Köp från SakLetarHyllan på Tradera  (602270430)

Lindshammar Sweden - Etsy
Lindshammar Sweden - Etsy

Gunnar Ander, Lindshammar, vas och l | Auktion markusauktioner.se

Vas från Lindshammar Glasbruk. Höjd 22 cm. Vint.. | Köp på Tradera  (617429250)

Se produkter som liknar VAS "VÅGOR", CHRISTER SJÖGREN.. på Tradera  (613951347)

Lindshammar Christer Sjögren grönrandig glasvas - Secondhand.se

Se produkter som liknar Lindshammar Design Christer S.. på Tradera  (617795302)

Lindshammar Sweden - Etsy
Lindshammar Sweden - Etsy